RELACJA Z WYDARZENIA KOBIECA STRONA BIZNESU

X jubileuszowa edycja Kawiarenek Biznesowych

150 studentek

10 prelegentek

Dnia 8 marca odbyła się wyjątkowa jubileuszowa X edycja Kawiarenek Biznesowych pod hasłem „Jak odczarować strach przed zmianą jaką przynosi własna działalność”.

W wydarzeniu wzięły udział przedstawicielki społeczności kobiet Elite Business Club By Akademia Kobiet, które w towarzystwie aromatycznej kawy przybliżyły studentkom kwestie związane z podjęciem działalności gospodarczej. Zdradziły również swoje sposoby pokonania strachu przed zmianami jakie wiążą się z prowadzeniem własnego biznesu. Ponadto podzieliły się swoimi doświadczeniami jako kobiet zarządzających zespołem.

Wydarzenie poprzedziła debata Społeczności Kobiet wsparciem w rozwoju biznesu.

Panel dyskusyjny cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony studentek, które z pełną swobodą zadawały pytania prelegentkom. Wydarzenie przypadło im do gustu, o czym świadczą ich pozytywne opinie uzyskane w ankietach zwrotnych:

-„Bardzo jestem zadowolona, że jest możliwość spotkania się z tak przedsiębiorczymi kobietami”

„Zaproszone kobiety były bardzo pomocne oraz motywujące”

„Bardzo inspirujące wydarzenie z dużym zasobem informacji wraz z pomocami”

-Bardzo motywujące, dodające skrzydeł spotkanie”

Do zobaczenia na kolejnej edycji.